Przejdź do głównej sekcji

Dyrektor Generalna Sądu mentorką w Klubie Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Data publikacji: 17 listopada 2020

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Dyrektor Generalna Sądu Arbitrażowego przy KIG Agnieszka Durlik dołączyła do grona mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w programie „Biznes w kobiecych rękach”.

Agnieszka Durlik od wielu lat reprezentuje samorząd przedsiębiorców w roli eksperta w tematyce gospodarczej i prawnej dotyczącej zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. W Krajowej Izbie Gospodarczej przeszła wszystkie szczeble kariery rozpoczynając od eksperta przez project-managera, Rzecznika Prasowego, Dyrektora Gabinetu Prezesa, aż po Dyrektora Generalnego Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej, którym zarządza od 3 lat.

Aktywnie uczestniczy w procesach stanowienia prawa w Polsce – w parlamencie, ministerstwach, organach administracji publicznej. Z sukcesem przygotowywała i realizowała projekty finansowane z funduszy UE. Doradza przedsiębiorcom, jest gościem różnych mediów w ramach rzecznictwa interesów przedsiębiorców, a także jest współautorem szeregu publikacji z zakresu m. in. rzecznictwa interesów, prowadzenia działalności gospodarczej, przeciwdziałania korupcji.

Biznes w Kobiecych Rękach to program akceleracyjny adresowany do kobiet, które mają pomysł na biznes oraz plan na założenie przedsiębiorstwa w trakcie trwania programu. Jest to autorski projekt Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.