Przejdź do głównej sekcji

Warsztat on-line „Prosty język w dokumentach prawnych oraz komunikacji prawniczek i prawników”

🔷Centrum Mediacji przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie zaprasza na warsztat szkoleniowy on-line pt „Prosty język w dokumentach prawnych oraz komunikacji prawniczek i prawników”

🔷Warsztat odbędzie się na platformie Zoom w dniu 27 marca 2024 r. w godz. 17.30 – 20.30.

🔷 Spotkanie poprowadzi Trenerka: Kamila Kurkowska

Kierowniczka merytoryczna kierunku ,,LegalTech i innowacje w branży prawniczej” na Uniwersytecie SWPS. Prezeska i założycielka Fundacji Women in Law. Ekspertka w zakresie innowacji, komunikacji, marketingu, różnorodności i nowych technologii w branży prawniczej. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w firmach Deloitte, Harward Business Review i RSM Poland. Od kilku lat prowadzi własną firmę doradczą Firemind, pracując głównie dla firm z sektora usług profesjonalnych i startupów technologicznych. Założycielka i wspólniczka w dwóch startupach Legaltech. Ambasadorka na Polskę European Legal Tech Assotiation, nominowana do nagrody European Women in Legal Tech, mentorka i sędzia podczas Global Legal Hackaton 2020 i 2021 i Hack4Law. Prelegentka i wykładowczyni.

🔷Czego mogą się spodziewać uczestnicy i uczestniczki warsztatów?

  • Podczas warsztatów pokażę w praktyce, jak upraszczać teksty prawne. Będziemy pracować na prawdziwych przykładach dokumentów.
  • Uczestniczki i uczestnicy warsztatów dowiedzą się uprościć tekst prawny. Opowiem o najpopularniejszych błędach, które utrudniają zrozumienie tekstu. Pokażę skuteczne metody pracy z tekstem prawniczym, które sprawią, że dokumenty będą zrozumiałe i “bezwysiłkowe” dla odbiorców.
  • Będziemy pracować z własnymi dokumentami prawnymi

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Do zobaczenia!

Aby się zarejestrować kliknij tutaj.

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest uiszczenie opłaty wraz ze zgłoszeniem