Przejdź do głównej sekcji

Szkolenie bazowe z mediacji ze specjalizacją w sprawach cywilnych i gospodarczych

Centrum Mediacji przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie zaprasza na certyfikowane 100-godzinne szkolenie bazowe z mediacji ze specjalizacją w sprawach cywilnych i gospodarczych, które zostanie przeprowadzone w oparciu o Standardy Szkolenia Mediatorów opracowane przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości w 2023 r.

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą nabyć nowe umiejętności, pozwalające na prowadzenie mediacji i negocjacji. Zostanie ono zrealizowane w formie wykładów, ćwiczeń warsztatowych indywidualnych i grupowych, symulacji mediacji, analiz studiów przypadków i interaktywnych prezentacji.

Uczestnik po odbyciu całości szkolenia (w tym stuprocentowej obecności, wykonaniu zadań, udziału w warsztatach) otrzyma numerowany certyfikat mediatora umożliwiający wpis na listę mediatorów Centrum Mediacji przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie i innych ośrodków mediacyjnych oraz listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego, przy spełnieniu ustawowych warunków.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 2.800,00 zł + VAT.

Rejestracji dokonuje się poprzez formularz rejestracyjny dostępny pod adresem: Formularz

Rejestracja wymaga przesłania dowodu dokonania opłaty za szkolenie na adres: centrummediacji@kig.pl do dnia 29 maja 2024 roku. Harmonogram szkolenia uczestnik otrzyma po dokonaniu rejestracji.

Ilość miejsc ograniczona z uwagi na warsztatowy charakter szkolenia, decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy.

Spotkania odbędą się:

stacjonarnie: 7, 8, 9 czerwca 2024 oraz 14, 15, 16 czerwca 2024 w Centrum Mediacji przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie

online: 19, 20 czerwca na platformie ZOOM

 

Agenda - Szkolenie bazowe z mediacji
Plik docx|18,82 KB|Pobierz