Przejdź do głównej sekcji

Co-chairs w AFM below 40

Data publikacji: 18 października 2021
Szanowni Państwo,
Miło jest nam przedstawić dwie koleżanki, które pełnić będą obowiązki co-chairs AFM below 40.
Wspierać i koordynować organizację spotkań i dyskusji będą Karolina Czarnecka (associate, Queritius) oraz Karolina Janczyn (sekretarz, SA KIG), współpracując z co-chair dr. Konradem Czechem.
Karolina Czarnecka jest prawnikiem specjalizującym się w arbitrażu międzynarodowym w kancelarii Queritius w Warszawie. Pełni funkcję wiceprzewodniczącej Young ITA dla Europy Środkowej i Wschodniej, oddziału Instytutu Arbitrażu Międzynarodowego (Institute for Transnational Arbitration). Wcześniej pracowała w paryskim biurze kancelarii Quinn Emanuel. Obecnie jest mentorem w Programie Mentorskim Istanbul Arbitration Centre oraz mentee w Programie Mentorskim Young ICCA. Karolina jest w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie koncentruje się na wykorzystaniu arbitrażu w sporach z zakresu praw człowieka.
Karolina Janczyn jest sekretarzem w sprawach Sądu Arbitrażowego. Od trzech lat zaangażowana we wszystkie organizowane wydarzenia przez AFM below 40 oraz ich promocje w mediach społecznościowych.