Przejdź do głównej sekcji

Partnerzy konferencji

cms-logo

CMS Cameron McKenna jest cieszącą się uznaniem międzynarodową kancelarią prawniczą świadczącą kompleksowe doradztwo prawne na rzecz biznesu, instytucji finansowych oraz instytucji i organów administracji. Świadczymy kompleksowe doradztwo obejmujące wszystkie dziedziny prawa. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych międzynarodowych kancelarii – działamy na polskim rynku od blisko 20 lat. Biuro CMS Cameron McKenna w Warszawie liczy blisko 140 prawników, którzy świadczą usługi doradztwa prawnego oraz podatkowego i wspierają klientów działających w różnych sektorach gospodarki. CMS Cameron McKenna jest współzałożycielem CMS – największej sieci kancelarii prawniczych w Europie, zatrudniającej prawie 5 000 pracowników w 48 miastach w 29 krajach.

 

clifford-logo

Clifford Chance jest jedną z wiodących, międzynarodowych kancelarii prawniczych w Polsce. W ramach naszej kancelarii działają wyspecjalizowane zespoły prawa budowlanego i postępowań spornych, które zostały sklasyfikowane na pierwszym miejscu w Polsce w rankingu informatora prawniczego Chambers Europe. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w realizacji projektów nieruchomościowych, energetycznych i przemysłowych, a także wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu umów w oparciu o formularze FIDIC i AIA. Nasi doświadczeni prawnicy z zespołu postępowań spornych z powodzeniem reprezentowali zarówno polskie, jak i zagraniczne międzynarodowe korporacje i instytucje finansowe w wielu sporach z zakresu prawa budowlanego oraz sporach związanych z projektami i inwestycjami.

 

keating-logo

Keating Chambers to wieloletni lider rynku, który wciąż przeciera szlaki w prawie budowlanym. Organizacja angażuje się w najważniejsze sprawy i skupia najlepszych adwokatów oraz pomocnych i przyjaznych urzędników, którzy świadczą swoje usługi z entuzjazmem.
Prawnicy dostrzegają wartość członkostwa i zauważają, że Keating Chambers pozwala na umocnienie własnej pozycji i reputacji w stosunku do klientów.
W ubiegłym roku członkowie Keating Chambers uczestniczyli w wielu istotnych sprawach budowlanych zarówno w kraju jak i za granicą. We wszystkich prowadzonych sprawach potwierdzili i umocnili swoją znakomitą reputację (Chambers and Partners 2010). We wrześniu 2009 roku Keating Chambers zdobył po raz czwarty tytuł „Zespołu budowlanego roku”, który przyznawany jest w ramach corocznego rankingu organizacji adwokackich. Sędziowie ocenili, że Keating Chambers „wyróżnia się zarówno na krajowych jak i zagranicznych rynkach budowlanych”.
Keating Chambers zrzesza 50 adwokatów, w tym 22 z tytułem Radca/ Queen’s Counsel, 28 młodszych prawników oraz trzech prawników o statusie „door tenant”. Keating Chambers świadczy usługi doradcze w związku ze sporami budowlanymi, poczynając od sporów o ściankę działową w domu aż po spory w przemyśle naftowo-gazowym o wartości kilku milionów funtów Tę elastyczność potwierdza komentarz rankingu Legal 500 z 2008 roku: “Prawnicy Keating Chambers są mocni we wszystkich dziedzinach”.
Nazwa Keating Chambers, przyjęta w 1993 roku, pochodzi od nazwiska Prezesa Donalda Keatinga QC, autora książki ‘Keating on Building Contracts’ (Keating o Umowach Budowlanych). Organizacja świadczy jednak swoje usługi doradcze w zakresie prawa budowlanego już od ponad 50 lat. Przez cały ten okres wykreowała wielu wybitnych prawników: Lord Justice Dyson, Sir Anthony May (Prezes Queen’s Bench Division), Sir Vivian Ramsey oraz Sir Peter Coulson.
Połączenie tradycyjnego prawniczego perfekcjonizmu i profesjonalizmu z nowoczesnym myśleniem ekonomicznym oraz bogatym doświadczeniem w zakresie prawa budowlanego sprawia, że Keating Chambers to naturalny wybór zarówno dla prawników jak i klientów poszukujących prawdziwych specjalistów.

 

sks-logo

Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak jest jedną z czołowych firm prawniczych w Polsce świadczących usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Kancelaria powstała w 1991 r. w Warszawie i obecnie zatrudnia ponad stuosobowy zespół prawników, gwarantując najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Atutem kancelarii jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych pojawiających się przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Od wielu lat kancelaria i jej prawnicy są rekomendowani w rankingach i publikacjach międzynarodowych wydawnictw specjalistycznych.

 

whitecase-logo

White & Case jest wiodącą międzynarodową kancelarią prawną zapewniającą kompleksowe doradztwo prawne, pełną obsługę transakcji, prowadzenie spraw spornych oraz codzienną pomoc w obsłudze prawnej spółek. Łączymy kompetencję w zakresie przepisów polskiego prawa, gruntowną znajomość realiów polskiej gospodarki z możliwościami, jakie oferuje międzynarodowy charakter naszej firmy. Zintegrowana sieć biur White & Case na świecie i stała współpraca prawników z różnych krajów pozwala na obsługę najbardziej skomplikowanych międzynarodowych transakcji. Naszym klientom możemy zaoferować pomoc zarówno w planach inwestycyjnych w Polsce, jak i w planach ekspansji na inne rynki, zwłaszcza Europy Środkowo-Wschodniej.

 

wierzbowski-logo

Kancelaria Wierzbowski Eversheds istnieje 15 lat. Od 2005 r. jest członkiem globalnej sieci Eversheds International, skupiającej 5000 pracowników w 46 biurach w Europie, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Ponad sześćdziesięcioosobowy zespół prawników w Polsce świadczy usługi z zakresu prawa gospodarczego. Poszczególne jego dziedziny są przedmiotem specjalizacji zespołów, w których skład wchodzą doświadczeni adwokaci i radcowie prawni. Wielu z nich to eksperci rekomendowani przez niezależne międzynarodowe instytucje badające rynek usług prawniczych. Kancelaria zajmuje czołową pozycję na rynku w dziedzinie organizacji i finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych, prawa zamówień publicznych, ochrony danych osobowych, prawa farmaceutycznego, prawa konkurencji, sporów regulacyjnych (w tym telekomunikacyjnych), postępowań sądowych i arbitrażowych w sprawach gospodarczych, a także łączenia i nabywania spółek oraz prawa nieruchomości. Jest również rekomendowana w zakresie, prawa spółek, prawa własności intelektualnej oraz prawa pracy.