Przejdź do głównej sekcji

„FIDIC Contracts”- Regional Conference

Szanowni Państwo,

FIDIC-Contracts-1chcielibyśmy serdecznie podziękować, za udział w organizowanej przez nasz Sąd wraz z Międzynarodową Federacją Inżynierów Konsultantów FIDIC przy współudziale Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców oraz kancelarii prawnej K&L Gates międzynarodowej konferencji regionalnej FIDIC Contracts, która odbyła się w dniach 26-27 kwietnia bieżącego roku, w warszawskim Hotelu Marriott.

Składamy również podziękowania, naszym wszystkim Partnerom, którzy przyczynili się do tego, że konferencja odbyła się na tak wysokim poziomie merytorycznym.

Wyrażamy nadzieję, że przybliżyliśmy Państwu problematykę zrównoważonych umów o roboty budowlane opartych na warunkach kontraktowych FIDIC, które od lat efektywnie obowiązują w przemyśle budowlanym na całym świecie, i z coraz większą świadomością znajdują zastosowanie w naszym regionie.

Wkrótce na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo obszerny materiał video z przebiegu konferencji, a w kolejnym wydaniu Biuletynu Arbitrażowego zamieścimy wystąpienia naszych prelegentów.