Przejdź do głównej sekcji

Zaproszenie

26-27 kwietnia 2012 r., Warszawa

FIDIC-Contracts-1Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie wraz z Międzynarodową Federacją Inżynierów Konsultantów FIDIC z siedzibą w Genewie mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji „FIDIC Contracts” – międzynarodowej konferencji organizowanej w cyklu „FIDIC CEE Users’ Conference”, poświęconej warunkom realizacji robót budowlanych i sporom powstającym na tym tle. Konferencja organizowana jest przy wsparciu Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców oraz kancelarii prawnej K&L Gates.

Wśród prelegentów, którzy wystąpią podczas konferencji, będą osoby posiadające bogate doświadczenie w zakresie rozpoznawania sporów w oparciu o warunki kontraktowe FIDIC, a także specjaliści z branży inżynieryjno-budowlanej. Podzielą się one z Państwem wiedzą na temat najnowszych rozwiązań w zakresie skutecznego korzystania z kontraktów FIDIC. Ponadto, biorąc udział w wydarzeniu, zyskają Państwo wyjątkową możliwość zgłoszenia uwag dotyczących tego typu kontraktów bezpośrednio osobom, które inicjują zmiany i aktualizacje kontraktów FIDIC.

Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2012 roku w Warszawie. Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy w szczególności: prawników i arbitrów, przedstawicieli instytucji zaangażowanych w procesy budowlane, inwestorów i firmy budowlane, kadrę zarządzającą, ekspertów, specjalistów i doradców.

Zaproszenie „FIDIC Contracts”- Regional Conference (PDF)
Plik pdf|6,57 MB|Pobierz