Przejdź do głównej sekcji

Biuletyn Arbitrażowy

ba18Mamy przyjemność poinformować, że ukazał się 18 numer Biuletynu Arbitrażowego zawierający sprawozdanie z organizowanej przez nasz Sąd wraz z Międzynarodową Federacją Inżynierów Konsultantów FIDIC przy współudziale Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców oraz kancelarii prawnej K&L Gates międzynarodowej konferencji regionalnej FIDIC Contracts, która odbyła się w dniach 26-27 kwietnia bieżącego roku, w warszawskim Hotelu Marriott.

W publikacji znajdziecie Państwo zagadnienia poświęcone problematyce zrównoważonych umów o roboty budowlane opartych na warunkach kontraktowych FIDIC, które od lat efektywnie obowiązują w przemyśle budowlanym na całym świecie i coraz częściej mają zastosowanie w Polce.

Biuletyn można nabyć w siedzibie Sądu Arbitrażowego przy KIG w Warszawie. Poniżej zamieszczamy link, pod którym znajdziecie Państwo formularz zamówienia, który należy przesłać faxem (+48022 827 94 01), mailem (info@sakig.pl), lub pocztą na adres Sądu (ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa)

Formularz zamówienia biuletynu (PDF)
Plik pdf|339,54 KB|Pobierz